Kurumsal Şirket Profilimiz.

ŞİRKET PROFİLİMİZ

Yakup ÖZ 02/01/2017 tarihinde Karayolu Taşımacılığı sektöründe yeni bir hizmet anlayışı kazandırmak hedefiyle CMO Uluslararası Nakliyat A.Ş. firmasını kurdu ve halen firma yönetimini üstlenmektedir.

CMO Uluslararası Nakliyat A.Ş., 2017 yılının başında Yakup Öz tarafından İstanbul’da kurulmuştur ve sahip olduğu modern filosu ve deneyimli kadrosuyla sektörde fark yaratarak gelişimini sürdürmeye devam etmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu 11 adet römork ile başta Macaristan, Slovakya, Çekya, Polonya, Almanya, Hollanda, Belçika, İngiltere ve İran olmak üzere yaygın acente ve partnerleri sayesinde Avrupa’nın birçok ülkesine hizmet vermektedir.

Ekonomimizde büyük bir paya sahip olan Avrupa ülkeleri ile aramızdaki ticarette yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık, dağıtım, toplama, depolama ve gümrükleme gibi kritik rolleri üstlenerek gelişen teknoloji doğrultusunda müşterilerine en ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Macaristan’da kendi bünyesinde bulundurduğu acentesi sayesinde depolama, gümrükleme ve parsiyel yüklerin dağıtımı ile toplanması organizasyonlarında müşterilerine ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Ayrıca filosunda bulundurduğu yeni nesil Euro-5 ve Euro-6 araçlar çevre kirliliğine karşı duyarlılığını da göstermektedir.

CMO Uluslararası Nakliyat ile güvenli ve hızlı bir hizmet için...

CMO Uluslararası Nakliyat A.Ş. | Tüm hakları saklıdır | Developed by LogiseWeb